Mak Wheels poolt tunnustatud esindus "Mak Shop"

 

 

 

Mak loodi 1990. aastal. Tegemist on suhteliselt "vana" ettevõttega, mis sai alguse paar aastakümmet autovaldkonnas tegutsenud kahe perekonna ühisettevõttmisest. Perekond Magri, üks rehvivaldkonna eestvedaja Itaalias ning Cervati perekond, kes omab valukodasid 30.aastatest ja olles alumiiniumdetailide valamise liider. Tänu tehnoloogilistele oskustele ja sügavatele turundusteadmistele õnnestus projekt valuvelgede tootmine ja turustamine, hinnates MAK-i positsiooni väga lühikese ja kiire ajaga kõrgele. MAK-i velgede edu põhines õigel strateegilisel planeerimisel, pidades silmas kahte fundamentaalset eelist: paindlikkus ja stiil.


Paindlikkus on meie jaoks üsna lai mõiste. See on ennekõike vaimne: kõik kliendid on erinevad ja neil on õigus, et nendega arvestatakse erinevalt, vastavalt nende riigi vajadustele ja ettevõtte struktuurile. Kliendi vajadustele tähelepanu pööramine areneb loomulikul väga sõbralikuks suhtumiseks, mis on silmapaistvamaid omadusi, mida meie kliendid MAK-ist leiavad. Suurim painlikkus on siiski tootmisvaldkonnas: saame pakkuda minimaalselt 150 rattaga valupartiisid ja töötluspartiisid. 50 tükki erisoovidega partiisid, kuid arvestama peab, et kuna laos on umbes 60 000 velge, suudame enamiku tellimusi nädalaga kohale toimetada. Kui veljed tuleb siiski valada, varieerub tarneaeg keskmiselt 4-5 nädalat.

Ühestküljest vaadatnuda katavad veljed ligikaudu 25% sõiduki pinnast. See näitab kui oluline on valuvelgede mõju auto üldisele ilmele. Samuti on statistiliselt tõestatud, et kui veljed on üks viiest auto turvakomponendist, valitakse need 85% juhtudest puhtalt nende esteetilise atraktiivsuse tõttu. Sel põhjusel on MAK investeerinud tohutult stiilidesse, pidades oma toodete erakordset kvaliteeti enesestmõistetavaks. MAK mitte ainult ei tee koostööd erinevate disaineritega, vaid on omandanud enamus disaini firmasid. Sellel ettevõttel on stiilioobjektid erinevates valdkondades. Alates autode komponentidest kuni päikeseprillideni ning on suutnud välja pakkuda sportlikke, agressiivseid, klassikalisi ja futuristlikke veljestiile koos uute lahendustega, mis on sageli kaugel tavapärastest standarditest ja suudavad vastata väga erinevate riikide maitsetele.