Huvitav fakt Triangle järgmise hooaja uudisest – IcelynX TI501. Olenevalt suurusest võib rehvil olla kuni 252 naastu! Sellega saavutatakse muljetavaldav jõudlus nii jääl kui ka talvistes tingimustes üldiselt.

Säästuklassi rehvide eliit

Klassi Premium Budget kuuluvad ainult veatu kvaliteedi ja kõrge ohutustasemega rehvid, mis vastavad tervele reale kriteeriumidele. Need on suutnud täita ka firma Triangle. Nii on kõigil selle ettevõtte toodetud rehvide tootjatel õigus kasutada vastavat tunnusmärki.

 

 

Klassi Premium Budget rehvid – need on säästusegmendis parimad!

Missioon

Triangle on 25 miljoni tootega aastas Hiina rehvitööstuse liider – esimene ja juhtiv radiaalrehvide tootja. Ettevõte on oma missiooniks kuulutanud inimkonna edusammude tagamise, mis saavutatakse tänu teaduslikule uurimistööle, innovatsioonile ja tootmisprotsessi täiustamisele, muutes selle keskkonnasäästlikumaks. Valdkonna liidri ja kõrgtehnoloogilise ettevõttena püstitab Triangle valdkondlikke standardeid, mida järgivad riigi ülejäänud rehvitootjad.

Katsetamine Arktikas

Triangle’i talverehve katsetatakse testimiskeskuses Arctic Falls ja selle polügoonidel. See 30-aastase kogemusega ettevõte asub Rootsis polaarjoone taga. Seal valitsevad kliimatingimused sobivad ideaalselt uute rehvimudelite kontrollimiseks äärmuslikes olukordades – äärmusliku külmaga, jääl ja sügavas lumes. Samuti on Arctic Fallsis võimalik kontrollida rehvide toimivust märjal ja kuival asfaldil.