ENI OIL

ENI – Itaalia liider ja üks juhtivaid tootjaid ülemaailmsel naftaturul, omadesesinduste ja filiaalide haruvõrgustikku ja turundustegevus kogu maailmas. Praeguseks on kontsern ENI esindatud 79 maailma riigis. ENI erinevates ettevõtetes on hõivatud ligikaudu 80 000 töötajat. ENI toodangu kvaliteeti kinnitab kontserni korduv osalus erinevatel moto ja auto grand prix´del. Tootmistsüklisse pidevate uuenduste sisseviimine, ENI toodangule esitatavad kõrged kvaliteedistandardid ja ranged keskkonnanormid teevad nende tooted nõutuks kogu maailmas ning on ettevõtte uurimisstruktuuride tegevuse põhiteemadeks.

 

MPM OIL

Ettevõtte MPM OIL tootevalikus on esindatud mitte ainult autokaubad, vaid ka täielik valik määrdeaineid tööstuslikeks vajadusteks. Koostöö juhtivate naftatöötlemistehastega võimaldab MPM OILil müügiks esitada mis tahes spetsifikatsioonidega määrdeaineid ja pakkuda ka mõndaesimese valamise toodet. MPM OILi edasimüügiga tegelevad ainult õlide ja määrdeainete hulgitarnijad.

Lai toodete valik vastab täielikult kõigile parimatele autotootmise standarditele. Tootevalik on väga lai ja on mõeldud kõigi autojuhtide vajaduste rahuldamiseks, mistõttu on väga oluline sellest valikust valida just teie autole sobiv õli.

Milline õli või määrdeaine sobib just Teie autole?

Seda aitab Teil valida otsingumootor ametlikul MPM kodulehel www.mpmoil.nl