FIRMAST MAXXIS

Maxxis on üks nendest kaubamärkidest, mis on saavutanud tunnustuse kogu maailmas. Selles ettevõttes töötab rohkem kui 31 000 töötajat, kes tarnivad 180. riigi tarbijatele väga kõrge kvaliteediga rehve.

Maxxis sai järk-järgult üheks maailma juhtivaks rehviettevõtteks, alustades seda teed ettevõtte asutamisega 1967. aastal, ning tänu suurepärasele toodangu kvaliteedile ja laitmatule klienditeenindusele saadi populaarseks.

Maxxis eesmärk - parima kvaliteediga toodang - edendab uute tehnoloogiate arengut ettevõttes. Maxxis toodangut kontrollitakse mitte ainult ettevõtte enda tehastes, vaid ka maailma juhtivates testimiskeskustes. Iga Maxxis rehv toodetakse kõige kaasaegsemate seadmetega! Toodangu kvaliteedi tagavad ka ettevõtte töötajad, kes näitavad oma pühendumist ettevõtte standartidele kõikidel võimalikel tasanditel - ettevõtte juhtkond ja iga töötaja kaasa arvatud. Maxxis vastavust kõige rangematele nõuetele kinnitavad suurepärased sportlased - maailma meistrivõistluste võitjad, kes sõidavad Maxxis rehvidega.

Autovõistluste võitudest kuni igapäevase ohutu sõitmiseni! Maxxis on kaubamärk, keda usaldavad autode ja mootorrataste juhid!

 

 

Maailma rehvitootja nr.9

 

Maxxis toodab miljon rehvi päevas

 

Maailma motorehvide, jalgrattarehvide ja ATV rehvide tootja nr.1

 

Toodangut müüakse 180 riigis

 

FIRMAST

Asutatud Taiwanil 1967. aastal.
25 000 töötajat üle kogu maailma.
Tegutseb Taiwani, Hiina, Tai, Vietnami, Ameerika Ühendiriikide, Kanada, Suurbritannia, Saksamaa, Hollandi, Jaapani, Dubai ja teiste riikide territooriumil.
Saadab oma tooteid rohkem kui 180 riiki.
Kogu maailmast saadavad tulud on 2 miljardit USA dollarit.
Viimase kümne aastaga on firma sissetulekud suurenenud rohkem kui neli korda.
Lai valik sõiduautode, busside, veokite, kaubikute, jalgrataste, mootorrataste, ATV-de, võidusõidukartide, treilerite, tööstussõidukite, muru- ja aiatraktorite rehve.

OLULISED FAKTID

Aasia turul kuuluvad firma rehvid selliste autotootjate nagu Ford, GM, Toyota, Nissan, Volkswagen, Mitsubishi ja Hyundai originaalvarustusse.
Tarnib tehase originaalvarustusse kuuluvaid rehve Yamaha, Honda, Suzuki ja Kawasaki mootorratastele.
Tarnib tehase originaalvarustusse kuuluvaid rehve Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Polarise ja KTM-i ATV-dele.
Tarnib tehase originaalvarustusse kuuluvaid jalgrattarehve sellistele jalgrattatootjatele nagu Cannondale, Giant, Merida, Yeti, Iron Horse, Kona ja Orange.
Tarnib tehase originaalvarustusse kuuluvaid rehve Yamaha, Suzuki, Aprilia, Malaguti, Piaggio, MBK, Gilera ja Kymco motorolleritele.