www.continental.ee

Me ei rahuldu vähema kui võrratuga.

Alates asutamisest aastal 1871 töötab Continental ühe eesmärgi nimel: tuua tänavatele ohutus ilma järeleandmisteta sõidumugavuses ja –naudingus. Alates maailma esimesest turvisemustriga rehvist kuni unistuste Conti.eContact’ini ja meie uuendusteni autosõidu ohutuse alal –üle 150 aasta – oleme pidevalt edasi arendanud oma pädevust liikuvuses, transpordis ja töötluses. Käesoleva teksti lugemise ajal töötavad selle eesmärgi nimel üle 200 000 kõrgkvalifikatsiooniga töötajat 53 riigis. 

Vaadake, miks Continental on teie auto jaoks õige valik. 

Uudishimu on meie peamine liikumapanev jõud.

Continental mõistab maailma tänavaid – ja nendel pidurdamist. Iga päev koondame kogu oma kire ja kogemused uuenduste väljaarendamisse. Iga uue tootega, mis on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga materjalidest, kehtestame uued normid.

Kuidas? Rakendades oma uuenduslikke teadmisi igas uues kavandis: meie kvaliteetrehvid annavad meile põhjalikku aimu sellest, kuidas muuta sõitu ohutumaks argielus. Conti.eContact™’is kasutatavad tehnoloogiad aitavad tulevikus tõsta tavaautode tõhusust. ContiSeal™’i põhimõte sai alguse joonestuslaualt ja võidutseb nüüd teedel. Need on vaid mõned näited sellest, miks Continental on üks parimaid pidurdamises.

Ja vaid ühel põhjusel: me ei lakka kunagi uurimast.

Õpi minevikust, tee tulevikku

Saksa tehnika ja täpsus on legendaarsed. Maailma esimese turvisemustri leiutajana püüab Continental tõestada seda leidurivaimu iga uue tootega. Meie tehnikakogemuste keskus asub Hannoveris Saksamaal.

See uurimisasutus oma üüratu ja ilmakuulsa katsetusraja – Contidrom’iga – seob kokku üle 1000 usina Euroopa ja USA teadlase, inseneri ja konstruktori oskused. Ja iga uus katsetus taotleb üht lihtsat eesmärki: muuta sõit ohutumaks. Kõike seda mõistagi kõrgeimate Saksa normide järgi – nüüdseks juba üle 140 aasta. 

Testitud sinu ohutuse nimel

Enne tootmisse laskmist testitakse iga Continental’i uuendust hoolikalt. Nii juba väljakujunenud kui kõik uued testimismeetodid garanteerivad sobivuse argikasutuseks. Continental tarvitab ja arendab üha eesrindlikumat testimõõdistustehnoloogiat, et anda välja küpseid ja optimeeritud tooteid.

Me testime teie ohutuse nimel – üle maailma. 

Aastaringselt tõestame ikka ja jälle, et meie rehvikatsetusel pole piire, oma katseradadel USAs, Uus-Meremaal, Rootsis, Hispaanias ja ka oma Hannoveri-lähedasel siserajal e. Contidrom’il – mis on ühtlasi ihaldusväärne etalonrada sõltumatute ekspertide silmis.

Viimane kui üks meie talve- ja suverehvidest üle kogu maailma on selliselt testitud kõikides ilmastiku- ja teekatteoludes. Ütlematagi on selge, et kõige selle juures kasutatakse moodsaimaid testimismeetodeid ja mõõtmistehnoloogiat.

Igal aastal testitakse 140 000 rehvi kokku 200 miljonil kilomeetril. Enne uuenduse heakskiitmist testib rahvusvaheline elukutseliste testisõitjate tiim seda üle 67 000 korra – ja teeb maakerale 500 ringi peale. Nõnda tagab Continental ainult ohutuimate, mugavaimate ja usaldusväärseimate liikuvuslahenduste väljaandmise.

Esimene täisautomaatne rehvikatsetussüsteem Continental’ilt. 

24 tundi päevas, 365 päeva aastas: AIBA (Automated Indoor Braking Analyzer [automaatse siseoludes pidurdamise analüsaatori]) abil tõstab Continental rehvide katsetamise uuele tasemele. Tänu täisautomaatsele protsessile Contidrom’i hallis kiirendab mehitamata katsesõiduk kuni 120 km/h ja seejärel pidurdab vahetatavatel hüdraulilistel standardsete alustega teekatetel. Katseid saab läbi viia aastaringselt nii kuivadel kui märgadel teekatetel ning omaette jäärajal. Kuna ilmastikuolud katsete läbiviimist ei mõjuta, suudab Continental pakkuda maailma täpseimat pidurdamise katsetamise korda ja tõsta korratavusprotsenti 70 võrra. Seega võite olla kindlad, et meie rehvid pidurdavad võrratult olenemata sõiduaegsetest ilmaoludest.